Katalog služeb

Sodexo Pass

Přijímáme šeky - benefity společnosti Sodexo k úhradě našich služeb. Přijímáme:  flexi pass, dárkový pass, flexi pass, fokus pass. elektronické benefity ePASS.

BENEFIT PLUS

K úhradě našich služeb přijímáme zaměstnanecké benefity  BENEFIT PLUS.

Bolesti zad

a kloubů jsou častou potíží, kterou úspěšně pomáháme odstranit použitím kombinace různých technik a masáží.

Celulitida Pardubice

Celulitida představuje kosmetický a často také zdravotní problém mnoha žen. Stav celulitidy můžete vylepšit v našem Centru relaxace a zdraví Pardubice za pomoci programu proti celulitidě, který Vám připravíme.     

Dárkové poukázky na masáže Pardubice.

Podrobnosti o dárkových poukázkách najdete na: https://www.centrum-zdravi.com/darkove-poukazky/.

Dornova metoda PLUS Pardubice

Jedná se o jemnou metodu, kdy jsou za spoluúčasti klienta klouby a obratle navraceny do správných poloh. Tato citlivá náprava pohybového aparátu pomůže zásadním způsobem odstranit řadu zdravotních potíží. Dornova metoda PLUS je proti klasické Dornově metodě zdokonalená o nové postupy....

EAV - měření energetického stavu orgánů

Měření EAV je měření energetického stavu orgánů, které ukáže jejich nerovnováhu dříve, než se může projevit v laboratorních testech. Toho lze využít ke včasnému zásahu, aby se předešlo skutečnému vzniku nemoci. Měřením EAV lze zároveň zjistit skutečné příčiny dlouhodobých potíží. Více najdete v...

Edenred

K úhradě našich služeb přijímáme zaměstnanecké benefity společnosti Edenred CZ. Akceptujeme Ticket Multi, Ticket sport a kultura.

Elektronické benefity SODEXO

Pro úhradu masáží a dalších služeb přijímáme i elektronické benefity ePASS od firmy SODEXO.

Klasické masáže

využívá techniky, které uvolňují a regenerují svalstvo. Zároven obnovují přirozenou obranyschopnost. Patří mezi základní masáže se širokou účinností.  
1 | 2 | 3 >>