Dárkové poukázky

DÁRKOVÁ POUKÁZKA NA MASÁŽE - PARDUBICE

Poukaz lze zakoupit v libovolné hodnotě. Na poukázce je uveden celkový čas zakoupené masáže. Cena není uvedena. Poukázka opravňuje k masáži podle vlastního výběru. V případě přání se lze domluvit na i využití jiné služby, například na proměření přístrojem EAV nebo Kondičním orgánovým skenerem.

Dárkové poukázky na vioforterapii

v počtu 15 aplikací přístrojem Viofor JPS System. Cena poukázky je 1.500,- Kč. Poukázka je vhodným dárkem při řešení celé řady zdravotních potíží. Základní rozsah použití vioforterapie najdete v Menu.

NAROZENINOVÉ DÁRKOVÉ POUKÁZKY na masáže Pardubice

do Centra relaxace a zdraví Pardubice. Poukaz lze uplatnit na masáže nebo jiné služby z aktuální nabídky. Na dárkové poukázce je uvedena doba trvání zakoupené služby.  

Vánoční dárková poukázka - masáže Pardubice

Vánoční dárkovou poukázku lze zakoupit v libovolné hodnotě. Na poukázce je uveden celkový čas zakoupené masáže. Cena není uvedenat. Poukázka opravňuje k masáži podle vlastního výběru. V případě přání se lze domluvit na i využití služby, například proměření přístrojem EAV nebo Kondičním orgánovým...

Vánoční dárkové poukázky na masáže - Pardubice

Dárkový poukaz lze zakoupit v libovolné hodnotě. Na dárkové poukázce je uveden celkový čas zakoupené masáže. Cena není uvedena. Dárkové poukázky opravňují k masáži podle vlastního výběru. V případě přání se lze domluvit na i využití jiné služby, například na proměření energetického stavu organizmu...

ZVÝHODNĚNÁ POUKÁZKA NA PROTICELULITIDOVÉ MASÁŽE - PARDUBICE

Zakoupením této zvýhodněné poukázky získáte 10 masáží v trvání 90 minut na odstranění celulitidy. Běžná cena deseti proticelulitidových masáží 7.000,- Kč je zvýhodněná tímto poukazem na 6.500,- Kč.   Lymfatické masáže a odstraňování celulitidy jsou specializací tohoto Centra.